В Україні є родини суддів, які володіють 20 автомашинами – політолог

Політолог Віктор Фесенко заявив, що в Україні є родини суддів, які володіють 20 автомашинами. Про це він повідомив у ефірі одного з телеканалів.

«Я знаю від директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника безпосередньо, що НАБУ ще півроку тому легально з’ясувало: є родини суддів, у яких 20 автомашин на родину», – пояснив політолог.

За словами Фесенка, значна частина суддів звільнилася зі своїх посад перед введенням електронного декларування. Причина їхнього звільнення полягала у тому, що частину своїх статків вони набули через здійснення корупційний дій.

«Судді пішли, тому що хотіли уникнути декларування, щоб зберегти пенсію та свої статки. А якщо претендувати на посаду – ти маєш це все задекларувати. А тут може з’явитися інтерес НАЗК, НАБУ, звідки у тебе парк автомашин», – зазначив політолог. 

Нагадаємо, народні депутати від фракції «Народний фронт» Владислав Данілін і Олександр Кірш та фракції БПП Геннадій Чекіта і Андрій Шинькович зареєстрували законопроект №7499, яким пропонується звільнити чиновників від кримінальної відповідальності за придбання або передачу іншим особам статків, походження яких він не може пояснити.

Be the first to comment on "В Україні є родини суддів, які володіють 20 автомашинами – політолог"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*