У момент голосування за арешт Клюєва багато депутатів вийшли з залу ВР, щоб не голосувати – Сироїд

У Верховній Раді в момент голосування за затримання й арешт народного депутата Сергія Клюєва багато депутатів вийшли з залу, щоб не голосувати. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила заступник голови ВР Оксана Сироїд.

«Ви ж чули заклик спікера в цей момент (голосування за затримання та арешт Клюєва, — ред.), не виходити з залу. Тобто, коли було поставлено на голосування це питання, дуже багато депутатів вийшли з залу для того, аби не голосувати. При чому з різних фракцій, це не тільки фракція «Опоблоку», щоб було зрозуміло в цьому випадку, а залишили депутати з різних фракцій. Я думаю, що варто якраз було б поцікавитися в тих депутатів, що їх мотивувало вийти з залу й ухилитися від рішення про притягнення до відповідальності злочинів, які фактично руйнували нашу державу. І що завдяки людям, які боролися з цими злочинцями, сьогодні ці парламентарі сидять на своїх посадах, але вони уникають притягнути до відповідальності цих людей», — заявила вона.

Нагадаємо, вчора Рада дала згоду на затримання й арешт Клюєва за поданням Генеральної прокуратури України (ГПУ).

 

 

Be the first to comment on "У момент голосування за арешт Клюєва багато депутатів вийшли з залу ВР, щоб не голосувати – Сироїд"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*