НАБУ підозрює чиновника ДСНС у незаконному збагаченні

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють начальника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександра Щербаченка на предмет незаконного збагачення.

Про це повідомляє Слово і Діло з посиланням на рішення Солом’янського райсуду Києва.

Щербаченка підозрюють у незаконному збагаченні, декларуванні недостовірної інформації та зловживанні службовим становищем.

Детективи вважають, що Щербаченко сприяє господарській діяльності ТОВ "Дозор" і ТОВ "Дозор Сервіс", власником  яких є Олег Кукало. Ці компанії втричі збільшили кількість об’єктів пожежного спостереження, а Щербаченко за це, переконані в НАБУ, отримує дохід, зокрема неправомірну вигоду.

У вересні 2016 року ПП ЦТБ, яка також належить Кукалу, оплатила Щербаченку та його дружині квитки Київ-Париж-Сан-Хосе-Париж-Київ на суму майже 76 тис. гривень.

Також слідство встановило, що Щербаченко та його дружина користуються номерами мобільних телефонів, оформленими на фізичних осіб, що мають безпосередній стосунок до згаданих підприємств. Вони ж оплачують користування зв’язком за цими телефонами.

Крім того, дочка чиновника Тетяна Щербаченко користується автомобілем Mercedes-Benz GLE-Class 250d 4MATIC, який не згадується у декларації її батька.

28 лютого за місцем проживання начальника департаменту ДСНС провели обшук, під час якого було вилучено документи зі зразками почерку Щербаченка, а також низку інших речей. Суд лише частково задовольнив клопотання й наклав арешт на три мобільні телефони iPhone 7 Plus, Huawei Honor і Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 та карту пам’яті.

Be the first to comment on "НАБУ підозрює чиновника ДСНС у незаконному збагаченні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*