Ківа не виключив встановлення диктатури Авакова в Україні

Лідер «Соціалістичної партії» Ілля Ківа не виключив встановлення в Україні диктатури на чолі з чинним міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Про це він заявив у ефірі одного з телеканалів.

Українському суспільству, на думку Ківи, для збереження державності дійсно потрібна диктатура. Також він додав, що встановлення такої форми правління необхідно хоча б на період війни на Донбасі, коли вона допоможе зберегти незалежність та суверенність України.

На запитання журналістки, хто у такому випадку може стати диктатором, лідер «Соціалістичної партії» відповів: «я готовий працювати з тими, в кого гасла і релігія одні: «Україна понад усе!».

Після цього журналістка зазначила, що, наприклад, Аваков не підходить на роль диктатора, оскільки чинний міністр внутрішніх справ не є українцем за «теорією» Ківи.

«Ми казали, що українець, це той, хто щиро любить цю землю і хто готовий за цю землю віддати своє життя. Ота людина для мене українець, а не той, хто має якийсь там паспорт», – відреагував Ківа. 

Нагадаємо, глава Соцпартії та колишній радник глави Арсена Авакова Ілля Ківа заявив, що має намір особисто розстріляти соратників Михайла Саакашвілі, які приїдуть зустрічати його на україно-польський кордон.

Be the first to comment on "Ківа не виключив встановлення диктатури Авакова в Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*