Блогер: Не вистачає грошей на оборону складів? До приїзду генерала було задіяно 100 чоловік для прибирання листя у лісі

Ой що я почув у фб…Виявляєтся нам не вистачає грошей на оборону складів? Ти ба, несподіванка яка. Дивно це чути, та спостерігати як саме ці гроші витрачаються.

Наприклад сьогодні, одна героїчна ОМБР проводила «заходи по посиленню безпеки та охорони» на власних складах. Проводила масштабно, у зв’язку із прибуттям для інспекції цих складів цілого генерал-майора (ви б бачили, як всирались від переляку наші псевдоофіцери, усі як один, доречі, з УБД). Так от щодо витрат. У звичайний день до виконання особливо важливого завдання прибирати листя у лісі задіяно близько 50 військовослужбовців за контрактом. Сьогодні ця кількість була подвоєна.

Отже 100 чоловік прибирає листя у лісі. Це щоб генерал не ……. доки рухається до складів.
На самих складах було задіяно близько 50 військовослужбовців за контрактом, які із граблями та лопатами виконували означені «заходи по посиленню».

День військовослужбовця за контрактом у ЗСУ коштує державному бюджету 230 гривень мінімум. Це тільки зарплатні. З бюджету, який, нагадаю, наповнює податками народ України. Отже сумарні витрати цього дня становили 34500 гривень, це лише зп, а ще долучена техніка, паливо витрачено, харчування, забезпечення…

Цифра дуже приблизна, але містична. Саме 34000 гривень на місяць витрачається на зарплатню шістьох військовослужбовців, які виконують функції замка електричного із камерою спостереження та домофоном.Цих днів, наповнених означеними витратами, є безліч. Стосовно «заходів з посилення безпеки» — від дня останього вибуху що спричинив такий суспільний резонанс.

Що ж до безпеки, від дня коли я на ці склади потрапив вперше і до сьогодні, маю єдину оцінку, як людина що пройшла Майдан та війну на Сході із 2014-го. На захоплення цих складів мені потрібно 10 бійців та 30 хвилин часу, а на знищення — вдівічі менше і людей і часу. І жодним чином всі проведені «заходи посилення» цьому не стануть на заваді.

Тому хочу спитати, які до біса кошти, вам, дибілам, взагалі можна надавати? Марнотратство злочин.

Під час війни — державна зрада.

narod

Be the first to comment on "Блогер: Не вистачає грошей на оборону складів? До приїзду генерала було задіяно 100 чоловік для прибирання листя у лісі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*